Встановлення тахографів ― основна послуга ТАХО-СЕРВІС, її надають найбільш досвідчені фахівці, високий рівень кваліфікації яких дозволяє вільно оперувати приладами будь-якої модифікації. Встановити тахограф у Дніпрі можна у вантажівки і комерційні автомобілі, в автобуси та інші транспортні засоби, незалежно від моделі, бренду і року випуску.

Тахограф і його особливості

Цей компактний прилад є обов’язковим для транспорту компаній, що займаються міжнародними перевезеннями ― чи вантажів, чи пасажирів. Це вимога часу ― всі європейські виробники вантажного і комерційного транспорту для міжнародних перевезень облаштовують свій продукт тахографами ще на конвеєрі. Тобто, він обов’язковий, згідно з Європейською угодою правил і нормативів для транспорту (ЄУТР), яку підписала зокрема і Україна.

Якщо ж транспортний засіб придбаний давно або спочатку не призначався для міжнародних перевезень, тепер  тахограф на ньому має бути встановлений.

Переваги, які надає встановлення тахографу власникам підприємств і перевізникам, очевидні:

У процедури встановлення тахометра  безліч нюансів, тому так важливо, щоб цим займався досвідчений фахівець, який розуміється на форматах і моделях, дасть раду і сучасному варіанту вантажівки, і автомобілю зі значним пробігом. Тож ласкаво просимо до ТАХО-СЕРВІС.

Встановлення тахографа в ТАХО-СЕРВІС ― це зручно і надійно

Спочатку фахівці визначать місце для встановлення тахографу: воно має бути на виду. Це зручно для як для щоденного вставлення чіп-карти водія на початку маршруту, так  і витягання карти в кінці робочого дня без зайвих зусиль. Алгоритм подальших дій простий:

Ось і все, транспорт готовий до  міжнародних перевезень.

Вартість встановлення тахографа формують декілька чинників: цифровий чи аналоговий тахограф встановлюється, штатне гніздо чи креативно змодельоване майстрами, робота високого рівня складності чи не дуже.

Обговорити умови, вартість і терміни встановлення  тахографа у Дніпрі можна за телефоном +38 095 602 77 77 або звернувшись до менеджера на сайті.

Заявку на встановлення тахографа можна залишити прямо зараз.

Не додавайте собі проблем, підшукуючи нові і нові варіанти ― ви вже там, де працюють професійно, швидко і на совість!

Телефонуйте. Ми чекаємо на ваш дзвінок!

Залиште запит ми вам передзвонимо