Розшифровка тахографів

ТАХО-СЕРВІС пропонує перевізникам послуги зі зчитування і розшифровки інформації з тахографа і карти водія з подальшим аналізом і архівуванням. Робимо це швидко, фахово і бездоганно.

Тахограф забезпечує контроль режиму праці і відпочинку водія згідно з підписаною Україною Європейською угодою про роботу транспортних засобів (ЄУТР). Його функція ― фіксувати кілометри пройденого шляху і  швидкість, а також дотримання водієм регламентованого режиму роботи. Застосування приладу має єдину мету: запобігти маніпуляціям і забезпечити безпеку руху.

Обов’язки перевізника згідно з ЄУТР

  • Стежити за станом тахографа і  вчасно усувати несправності.
  • Вчасно зчитувати дані і розшифровувати показники.
  • Стимулювати дотримання водієм збалансованого режиму праці і відпочинку.
  • Зберігати зняту інформацію протягом мінімум року і більше, а у разі необхідності надавати її відповідним органам.

Найбільш клопітку і затратну за часом частину цієї роботи готові зробити наші фахівці для клієнтів ТАХО-СЕРВІС. Зчитаємо, розшифруємо, проаналізуємо і  збережемо інформацію у зручному для використання стані.

Мінімум раз на 90 днів має бути зчитана інформації з тахографа, незалежно від інтенсивності  експлуатації  транспортного засобу.

Кожні 28 календарних днів знімаються дані з карти водія ― не має значення чи працював він увесь цей час, чи відпочивав, чи був на лікарняному.

ВАЖЛИВО. При зчитуванні інформація НЕ стирається. Все зберігається в пам’яті протягом всього терміну експлуатації тахографа. Дані карти водія доступні всі 5 років. 

Як все відбувається у ТАХО-СЕРВІС

Насправді все чітко і просто: дані зчитуються з допомогою сканера, вносяться у спеціальну програму для аналізу дотримання водієм режиму роботи, швидкості руху і пробігу. Потім вся інформація архівується для подальшого збереження.

Також ми можемо:

  • не тільки заархівувати всю інформацію, а й передати її власнику у будь-який зручний для нього спосіб ― вислати на електронну пошту чи завантажити на флешку;
  • забезпечити збереження всього об’єму інформації на своєму сервісі;
  • проаналізувати збалансованість режиму праці водія;
  • роздрукувати тахографічні чеки і стрічки;
  • розшифрувати тахографічні символи і показники;
  • сформувати звіти про режим роботи водія та екіпажу і про порушення.

Тепер ви знаєте, до кого треба звертатись, якщо потрібна розшифровка тахографа у Дніпрі ―  ТАХО-СЕРВІС завжди готовий прийти на допомогу.

Ми працюємо з окремими перевізниками із великими автотранспортними парками. І яку би послугу ви не обрали, можете бути впевнені ― вона буде надана якісно і оперативно.

Залишайте заявку на сайті або телефонуйте +38 095 602 77 77.

Звертайтеся!