Виїзний сервіс

Оцінити важливість виїзних послуг з обслуговування авто може лиш той, кому доводилось хоч раз зупинятися на трасі на недосяжній відстані до найближчого автосервісу. І кожен наш фахівець це розуміє.

ТАХО-СЕРВІС пропонує виїзні послуги для комплексного обслуговування тахографів!

  • Встановлення і заміна тахографів. Це основна послуга ТАХО-СЕРВІС, працюють найбільш досвідчені фахівці, високий рівень кваліфікації яких дозволяє вільно проводити операції з приладами будь-якої модифікації. Замінюємо і встановлюємо тахографи у вантажівки і комерційні автомобілі, в автобуси та інші транспортні засоби, незалежно від моделі, бренду і року випуску.
  • Калібровка тахографів. Проведемо ретельну перевірку функціональності приладу і його відповідності параметрам автомобіля. Фахівець виміряє всі параметри, налаштує роботу тахографа, опломбує його і відповідні автомобільні вузли.
  • Ремонт тахографів. Поява сигналу на дисплеї чи панелі ― привід невідкладно звернутися до фахівців. Цифрові тахографи ремонту не підлягають, але ми можемо запропонувати продіагностувати, зчитати інформацію, визначити помилки і запропонувати оптимальне рішення, наприклад ― замінити тахограф.  Якщо тахометр аналоговий, майстер огляне всі механізми, проведе діагностику, виявить дефекти і оперативно позбавить вас проблем.

Наших фахівців важко злякати складними проблемами, у них завжди є рішення для будь-яких ситуацій. І на виклик майстри завжди приїжджають не тільки оперативно, а й з усім необхідним діагностичним обладнанням та інструментами, які підходять саме для вашого транспортного засобу.

Крім якісних послуг, клієнти ТАХО-СЕРВІС отримують:

  • гарантії на виконані роботи;
  • можливість придбати безпосередньо у нас нові тахографи, ліцензійне програмне забезпечення, аксесуари, комплектуючі і витратні матеріали;
  • задоволення від кращих цін у регіоні на послуги і товари.

Ціни на ремонт та інші послуги можна дізнатися за вказаним на сайті телефоном або безпосередньо у майстрів. При повній ясності задач всі ціни є остаточними, без прихованих доплат на місці!

Нехай оминають вас дорожні проблеми, а при їх виникненні ― тепер ви знаєте, куди телефонувати!

ТАХО-СЕРВІС +38 095 602 77 77

Ми готові виїхати на допомогу у будь-яку мить!