Найнадійніший прилад виходить з ладу ― до цього має бути готовий і власник транспорту, і безпосередньо водій. Межі проблеми з тахографом ширші, ніж просто поломка самого приладу ― адже адаптований в бортову систему автомобіля тахограф попереджає: нормальна робота авто під загрозою.

Найбільш надійними вважаються тахографи, встановлені відразу на конвеєрі заводу-виробника автомобілів. Але і вони час від часу потребують ремонту.

Сигнали тахографа про несправність

Поява сигналу ― привід невідкладно звернутися до фахівців. Телефонуйте ТАХО-СЕРВІС +38 095 602 77 77. Саме тут зроблять якісну діагностику і відремонтують тахограф, використовуючи брендові запчастини і комплектуючі.

Чому діагностика передусім

Робити ремонт наосліп ― непрофесійно. Різні несправності можуть мати схожі прояви, а в ремонті дрібниць не буває. Тому діагностика ― обов’язковий етап.

Ви можете мати багато років досвіду роботи за кермом, але намагатися відремонтувати тахограф власноруч ― ні, ми не рекомендуємо. Повторна відмова тахографа часто ускладнює процес подальшого професійного ремонту.

Що пропонуємо ми

Алгоритм роботи з ремонту тахографа в ТАХО-СЕРВІС простий:

Щодо ціни, то вона залежить від багатьох чинників, зокрема від вартості запчастин. Та можемо запевнити: в нашому розпорядженні завжди є запасні частини навіть для найстаріших моделей тахографів, що значно спрощує і прискорює процес. А головне ―  ми маємо фахівців із величезним досвідом цієї роботи.

УВАГА! Цифрові тахографи ремонту не підлягають!

Ремонт цифрового тахографа ― це його заміна на новий. Адже найменше втручання у роботу приладу, навіть відключення живлення, призводить до фіксації у внутрішній пам’яті. Почистити прилад від помилок неможливо, але ми можемо:

Чому ремонт тахографів слід робити в ТАХО-СЕРВІС

Щоб замовити ремонт тахографа в Дніпрі, варто лиш зателефонувати +38 095 602 77 77 або лишити заявку на сайті.

Телефонуйте, ми чекаємо на ваш дзвінок!

Залиште запит ми вам передзвонимо